הפריטים שכדאי לקחת לאימון

כשאנחנו יוצאים להליכה בחוץ או לריצה על החוף, אין ספק שהמשימה פשוטה. נעלי ספורט, ביגוד נוח ואוזניות שיתחברו אל הטלפון המצויד ברשימת שירים קצביים, זה בערך מה שנדרש מאיתנו. מצד שני, כשהטמפרטורות עולות אנחנו מעדיפים את חדר הכושר, ואם אפשר גם את בריכת השחייה. מצד שלישי, לפעמים אנחנו רוצים לגוון ובמצב כזה אין ספק שאימון טניס או משחק כדורסל יהיה אטרקטיבי ומהנה עוד יותר. השאלה היא איך מתכננים את התיק בצורה טובה ומדויקת, כך שיהיה לנו פתרון לכל סיטואציה ולא ניתקע בלי ציוד מתאים.

 

תיק אימון

לכל אישה יש בארון שלל תיקים לנשים, במבחר אדיר של צבעים ועיצובים, אבל זה ממש לא אומר שכל תיק מתאים לאימון. למעשה, במקרים רבים רצוי לוודא שיש לנו תיק שמתאים במיוחד לחדר הכושר, ואם צריך – אפשר גם להשאיר אותו ברכב. כך לא תיתפסי לעולם לא מוכנה, בין אם תחליטי להפגין ספונטניות ולעצור בחדר הכושר או במגרש הטניס בדרך חזרה מהעבודה. בתיק הזה רצוי שיהיה תמיד נעלי ספורט, ביגוד בהיכון, בקבוק מים, מגבת לזמן האימון וגם סט אוזניות. ארגון מראש יחסוך כאבי ראש וימנע את התירוצים הקבועים, אלה שמונעים מאיתנו להתחיל להתאמן.

 

שמירה על הציוד

אחת הבעיות העיקריות שלנו בחדרי הכושר היא הצורך באחסון בטוח לחפצים האישיים שלנו. תכנון נכון יפתור גם את הבעיה הזו. אם את אוהבת להשקיע ובחרת מגוון של ארנקים לנשים שעלו לא מעט וגם נראים נפלא, או אם את עונדת תכשיטים בשגרה ומורידה אותם לזמן האימון, מנעול פשוט יעזור לך לשמור על החפצים היקרים מכל. כך תוכלי לבחור לעצמך לוקר ולהיות בטוחה שאיש לא מתקרב אליו. כדי להקל עוד יותר, מומלץ לבחור מנעול קוד ולא מנעול עם מפתח, פשוט כדי שלא תצטרכי לדאוג למפתח על ההליכון או בזמן הרמת המשקולות.

 

ציוד מיוחד

אם הפעילות הגופנית המועדפת עליך היא טניס, כדורסל או ריקוד עם אביזרים מיוחדים, רצוי להשאיר אותם תמיד ברכב. סביר להניח שמשחק הטניס יהיה הרבה פחות יעיל ללא מחבט וכדורים, ומאחר ואין לנו רצון לרכוש מחבט חדש (ויקר) בכל פעם שנקפוץ למשחק קצר, הפתרון האידאלי הוא הרכב, המחסן הנייד שלך. בסופו של דבר יש לנו היום את כל הכלים לחסוך זמן ולצמצם סיכונים. כל מה שאנחנו באמת צריכים הוא פתרון אחד מסודר ונוח, ומשם הדרך לכושר משופר וגוף חטוב קצרה יותר.Comments are Closed