טיפים לאימון כושר ביתי

חשיבותו של הספורט לא מוטלת בספק, וסביר להניח שגם אתם מבינים שאין מנוס, אתם פשוט חייבים להיכנס לקצב. שגרה שכוללת אימון, גם אם קצר בלבד, היא שגרה שמחזקת את הגוף ועוזרת לכם להרגיש מלאי אנרגיות הרבה יותר. השאלה הגדולה היא איך עושים את זה נכון גם כשבחוץ גשום או לחלופין, שרבי מכדי לצאת. התשובה היא שאפשר להישאר בבית, אבל במקום לחסל מגש פיצה שלם מול המסך, הגיע הזמן להזיז את הגוף.

 

פנו לעצמכם מקום

בשלב ראשון, בחרו מקום מרווח ונוח שבו תוכלו להתאמן. אתם לא צריכים לקנות הליכון יקר או ציוד כבד. כל מה שאתם זה בסך הכל שטח מתאים כדי שיהיה לכם נוח להתאמן. בפינה הזו הכינו מראש מזרן דק אם יש, כדי שתוכלו לעשות את כפיפות הבטן בלי לשבור את הגב, ואם אין, גם שטיח יפה שנמצא ממילא כחלק מעיצוב הבית יהיה פתרון לא רע בכלל. הדבר האחרון שחסר לכם כדי להשלים את התמונה הוא חיבור למחשב או לטאבלט כדי שתוכלו לשמוע מוזיקה שתכניס אתכם לקצב, ואם בא לכם לקבל רעיונות לתרגילים טובים באמת, תוכלו גם למצוא סרטונים שונים ביוטיוב. פשוט וללא עלות.

 

התלבשו בהתאם לאימון

אם אתם מתאמנים בחוץ אתם דואגים ללבוש בגדי ספורט, נעליים מתאימות וגם כובע כדי להישמר מפני השמש, ואם האימון בחדר הכושר אתם גם בוודאי מקפידים לבחור בגדים יפים שיחמיאו לכם. אז נכון, בבית אף אחד לא יראה אתכם חוץ מכם, אבל כשאתם מביטים בראי ורואים ספורטאי לבוש היטב אתם מרגישים חזקים יותר, וגם המוטיבציה עולה. אם כן, ותרו על אימון בג'ינס, שהוא ממילא לא נוח, וכדי לשמור על הרגליים ועל היציבה הטובה אל תשכחו את נעלי הספורט. כפכפים מדליקות הן פתרון מצוין לכל מטרה אחרת, אבל בזמן האימון הן קצת פחות מתאימות.

 

קבעו שעת אימון קבועה

נסו להתרגל לשעת אימון קבועה, פשוט כדי שתתמידו בקלות רבה יותר. אם אתם מתאמנים מול הטלוויזיה אתם בהחלט יכולים להחליט שהתכנית היומית שלכם תהיה תמיד ברקע. לחלופין, קבעו שפתיח מהדורת החדשות הוא הסימן שלכם להתאמן. כל דרך שתעזור לכם היא מצוינת, העיקר שתתחילו להתאמן ותייצרו לעצמכם שגרה בריאה, פעילה ויעילה יותר. הגוף שלכם יודה לכם על זה לא באמצעות משקל נמוך יותר, כי זה לא המטרה העיקרית, אלא באמצעות שרירים חזקים ובריאות טובה.Comments are Closed