כך תגיעו לחתונה בכושר

המטרה היא ממש לא לרמוז לכם שאתם צריכים לרדת במשקל לקראת החתונה. למעשה, אם אתם רוצים להגיע ליום הגדול מאושרים, רגועים ושלווים הרבה יותר, עדיף שתמשיכו בשגרה שלכם ותיהנו מכל רגע. כמובן שהשמירה על אורח חיים בריא היא מטרה בפני עצמה, אבל אם אתם רוצים להוריד 10 קילוגרם רק בגלל החתונה המתקרבת כאן לא תקבלו את הטיפים. מצד שני, לאירוע שלכם אתם בהחלט צריכים להגיע בכושר טוב, שהרי רגע אחרי שבירת הכוס תפצחו בריקודים סוערים שיימשכו כמה שעות טובות. אתם לא רוצים ליפול מהרגליים לפני חצות, נכון?

 

התחילו כבר עכשיו

אתם בטח מכירים את הביטוי הזה שקורא לכם לא לדחות למחר את מה שאפשר לעשות כבר היום. הוא בהחלט מתאים גם הפעם. כדי שתוכלו להגיע לחתונה בכושר טוב וגם להחזיק שעות ארוכות על הרגליים, נסו לשלב אימון כושר יומי בשגרה שלכם עוד היום. בשלב הזה נשמעים בדרך כלל תירוצים שונים, ויש גם מי שטוען שסיור האולמות נחשב כפעילות ספורטיבית. יכול להיות שאם אתם מסיירים במקומות גדולים ויפים כמו גן ורדים, עדן על המים או גן הפקאן אתם שורפים כמה קלוריות ומחזקים את הגוף, אבל זה בוודאי לא אימון, וזו גם לא דרך לייצר שגרה. קומו חצי שעה קודם או השקיעו את הזמן באימון קצר בערב, אחרי העבודה. תופתעו לגלות כמה האימון הזה תורם לכם, לא רק ברמת הכושר המשופר, אלא גם ברמת האנרגיות הגבוהות והיכולת שלכם לשרוד את אתגר התכנון של החתונה.

 

אל תוותרו על אימונים

התעוררת מאוחר מהרגיל ובמקום להתאמן את נאלצת למהר לסשן מדידות אצל הילה גאון או טלי הנדל אבל זה לא אומר שהיום לא מתאמנים. פני לעצמך זמן בערב והחליטי שאת מתמקדת בעצמך, ובמידת האפשר שכנעי גם את בן הזוג להצטרף אלייך. לא, את לא צריכה לפצוח במסע אימונים מפרך, לגלות ענפים חדשים שמעולם לא הכרת ולסכן את הגוף בפציעות דווקא כשהחתונה מתקרבת. עם זאת, כל זמן שאת משקיעה בחיזוק הגוף שלך עכשיו תוכלי לשרוד טוב יותר את התקופה הזו, את החתונה עצמה וגם את האתגרים שיגיעו אחרי. למעשה, אם בניית שגרה טובה היא מה שאנחנו צריכים, אין ספק שזו דרך טובה להגיע ליעד ולהתחיל את חיי הנישואין עם הרגלים בריאים וטובים יותר.

 Comments are Closed